top of page

מערכת ERP שלב חשוב בצמיחת העסק שלך

אם אתם עדיין משתמשים במערכות ישנות, אם אתם עדיים מאלתרים פתרונות, אם אתם עדיין משתמשים במערכות שונות שאינו מתממשקות ואין מקושרות אחת לשניה (נערכת הנה"ח עם מערכת ניהול כוח אדם למשל, מערכת ניהול מלאי), אם אתם עדיין צריכים לנהל בעצמכם את הפעילות הפיננסית, את שרשרת האספקה, את הפעול או הדיווח, הייצור ופעילות משאבי האנוש של בעסק, אם מחלקה אחת בעסק לא תמיד מקבלת מידע על הנעשה במחלקות אחרות בעסק, אם דברים נופלים בין הכסאות, במיוחד לקוחות ולידים ומכירות - אתם ללא ספק צריכים מערכת ERP.

מערכת ERP היא מערכת ניהול כוללת.
היא מסוגלת לארגן מידע מסוגים שונים בעסק שלכם:  משאבי אנוש, כספים, שיווק, לוגיסטיקה, תפעול וכד'.
היא מאחדת את כלל מערכות המידע של הארגון לכדי מערכת אחת שמאפשרת שיתוף מידע והתייחסות של תחום אחד לאחר.

מערכות ERP בימינו רחבות ומאפשרות הרחבות, עדכונים וחדשנות מסוגים שונים.
מערכות מסוימות יכולות להיות מבוססות WEB, בהתקנה מקומית או בענן, ולכן לא תמיד מחייבות את העסק בחומרה כזו או אחרת על מנת לתפקד ביעילות.
מערכות ERP כיום מאפשרות התאמה מלאה לצרכי העסק וצרכי הלקוח, החל בשינויים במסכים וכלה בשינוי פונקציות שלמות

סביר שגם לעסק שלכם יש מערכת לניהול כספים. אולי גם מערכת לניהול תפעולי, אך אם תרצו שהעסק שלכם יתרחב ויצמח תצטרכו לסמוך קצת יותר על טכנולוגיה ומשאבים "חכמים" כדי לעמוד בקצב.
מערכת ERP מרכזת את כל הצרכים העיסקיים שלכם למקום אחד מה שעוזר לכם לחבר את כל הנתונים ולהגיע לתובנות טובות יותר, מה שיעזור לכם להתקדם בצורה טובה יותר בעולם העסקים.
מערכת כזו מאפשרת המשכיות של טיפול בפרויקט, טיפול בלקוח, ניהול תהליכים שונים, מאפשרת שקיפות של הצלחה בעמידה ביעדים, מאפשרת מדידה ותמונת מצב של העסק בכל רגע.

כשאתם כבעלי עסקים שוקלים להכניס מערכת ERP לעסק, חשוב שתעשו זאת יחד עם החברה שתוכל לקחת אתכם בדרך הפשוטה ביותר להטמעה מלאה של המערכת בהרגלי העבודה השוטפים של העובדים.
חברה שתוכל לשקף לעובדים את החשיבות של המערכת, את הנוחות בשימוש ואת היתרונות שלה עבורם כעובדים בעסק.
עובדים שיבינו את ההשפעה התפעולית של מערכת ERP, את היתרון שמערכת כזו נותנת להם בביצוע פעולות מהירות, והענקת ערך גבוה יותר למקום העבודה ולעצמם כעובדים - ישתפו פעולה ברצון ויהפכו למנוע צמיחה עבור העסק.
עובדים כאלה יצמחו יחד עם העסק.

מה יקרה בעסק שלך אחרי הטמעת מערכת ERP?
מערכת ERP תחבר בין המערך הקדמי למערך העורפי בעסק שלך, כך שהלקוח יוכל ליהנות משירות רציף ויעיל.
בתחום המסחר והקמעונאות האיחוד של ערוצי הטיפול בלקוח יעניק ללקוח חווית קניה חלקה בהתאמה אישית טובה יותר, ובעל העסק יוכל ליהנות מפרודוקטיביות גבוהה יותר של העובדים, בקרה נוחה על תהליכים בעסק ומכאן הגדלה של נפח המכירות.
בתחום הפיננסי תוכנת ERP תעזור להגדיל את הרווחיות בעסק, כיון שניתן לראות את המצב הפיננסי בעסק בכל רגע נתון וניתן להתאים ולעקוב אחר תנועות פיננסיות בזמן אמת.
בתחום משאבי האנוש הופכוץ משימות כמו ניהול שכר העובדים, העסקה ותפקידים בקלות ויעילות. נושאים כמו שימור, גיוס והעצמה של עובדים תתבצע תוך מעקב אחר ביצועי העובדים, וזיהוי בעיות במשאבי אנוש עוד לפני שהן קורות.
בתחום הייצור מספיק שהתקשורת העסקית משתפרת ותהליכים מבוצעים אוטומטית על מנת לספק ליצרנים ניהול משאבים נוח, גישה יעילה לנתונים בזמן אמת ואיזון עלויות יצור וניהול פרויקטים.
בתחום שרשראות אספקה אין צורך לציין שאם מנהלים מידע באופן ידני, מנהלים מלאי במחסן באופן ידני או מטפלים ברכש באופן ידני, מדובר בבזבוז זמן וכסף מאסיבי. מערכת ERP תחסוך כסף וזמן עבודה ותאפשר יעילות מהירות בפעולות השוט]ות בעסק.

איך תדע שהעסק שלך צריך מערכת ERP?
אם יש לך מערכת מיושנת, כנראה שאינך זקוק להסבר מדוע אתה זקוק למערכת חדשה.
מערכת מיושנת ומקראת מסבירה לך בעצמה שזמנה הגיע ותוכנת ERP חדשה צריכה להחליף אותה.
אם עדיין לא השתמשת בERP בעסק שלך שים לב לסימנים ברורים שמציינים שהעסק שלך חייב  מערכת ERP כדי לגדול:
אם אתם עובדים עם מערכות נפרדות לכל נושא, אם המערכות הנפרדות לא מתממשקות ולא מתקשרות ביניהן, אם מתבזבז זמן על חיפוש מידע במערכת אחת והצלבתו עם המידע במערכת אחרת, אם הצוות שלך נייד והמערכת שלך לא מעודכנת בפעילות העיסקית שלהם או בשירות שהם מעניקים, אם מחלקה אחת בעסק לא יודעת מה קורה במחלקה אחרת בעסק - אם רק חלק מהדברים האלה קורים בעסק שלך, אתה זקוק למערכת ERP חדשנית.

BGATE ERP מזמינה אותם לשיחת ייעוץ.
לקבל הצעה למערכת מותאמת אישית לעסק שלך, בהתאם לצרכים העיסקיים שלך, לצוות שלך.
אולי כל מה שהעסק שלך צריך על מנת לצמוח ולשגשג הוא מודול כזה או אחר, פונקציות ספציפיות שיקפיצו את העסק שלך למעלה וקדימה.
BGATE ERP מבטיחה לך פתרונות שיעבדו יחד עם מה שאתה משתמש בו כבר כעת, אך לכלול גם תכונות שיסייעו לצמיחה עיסקית.
צרו קשר ותאמו פגישת ייעוץ אישית

bottom of page
google.com, pub-7218476548895423, DIRECT, f08c47fec0942fa0